מערכות מיזוג אוויר של טכנו תשתיותטכנו תשתיות מייעצת ללקוח משלב התכנון והנחת התשתיות ועד שלב התקנת המזגן בבית הלקוח. טכנו תשתיות חושפת בפני הלקוח מגוון אפשרויות של מזגנים כגון: מיצובישי, היטאצ'י, תדיראן ואלקטרה.

במסגרת עבודתה בתחום המיזוג מבצעת החברה התאמה לתשתיות בשטח בהתאם לתכניות הבנייה של הלקוח. החברה משתמשת במוצרים איכותיים ומתחדשת בהתאם לחברות המיזוג ומוצריה. החברה מבצעת את כל סוגי התקנות המזגנים: מזגנים מיני מרכזיים,מזגנים עיליים, מזגנים בטכנולוגיית אינוורטר ומזגנים בטכנולוגיית VRF הניתנים לוויסות בכל חדר בנפרד קיימות אופציות המאפשרות להתקנה כיחידות נסתרות או כיחידות גלויות.

טכנולוגיית אינוורטר ויתרונותיה:

חיסכון עד 50% בעלויות החשמל בהשוואה למערכת מסוג מהירות קבוע ON-OFF, חימום שאינו מייבש, בניגוד למזגני on-off מהדור הישן , עבודה בתנאי חוץ קיצוניים, חימום בחורף גם בטמפ' מינוס 10 – מעלות בחוץ ,יחידה חיצונית אחת, (אסטטיקה) לא עוד מספר רב של מנועים מסביב לבית ,היחידה מווסת את התפוקה לפי דרישה מ10% עד 100% צריכת חשמל , אפשרות לפיקוד מרכזי לכל הבית עם ממשק לבית חכם ,שליטה מאינטרנט,פיקוד לכל קומה ועוד..

מהי טכנולוגיית מזגן INVERTER וכיצד היא פועלת ?…

INVERTER – תהליך INVERTER הוא תהליך בו ממירים זרם חילופין (AC) לזרם ישר (DC) ע"י המרה זו ניתן לווסת את ההספק החשמלי או התדר של רכיבי מערכת המיזוג ולשלוט על תפוקת המזגן ותצרוכת החשמל בין 100%-10%       

המדחס – הרכיב העיקרי ששונה הוא המדחס, לב המערכת. המדחס במערכת INVERTER הינו מנוע המסוגל לשנות את מהירותו . זאת, על ידי שינוי בהספק החשמלי או התדר בו הוא עובד ,שינוי המהירות (מהירות הסיבוב של המדחס) מגדילה ומקטינה את תפוקת מערכת מיזוג האוויר ותצרוכת החשמל בהתאם.

שסתום התפשטות – במערכת INVERTER הוחלף רכיב ההתפשטות הפשוט והלא יעיל (צינורית הקפילר) בשסתום התפשטות אלקטרוני השולט בלחצי העבודה ,זרימת הקרר (גז הקירור) של המערכת באופן מדוייק ויעיל הרבה יותר.                                                   

מנועי מפוחים- מנועי המפוחים (המאווררים ביחידות החיצונית והפנימית) צריכים גם הם להיות במהירות משתנה. זאת בכדי לסייע לשליטה טובה יותר בניצולת הכוללת של מערכת מיזוג אויר, ברוב מערכות המיזוג מותקנים מנועי מפוחים בטכנולוגיית INVERTER על מנת להגיע לדיוק ויעילות מקסימליים.

מערכת בקרה – מערכת הבקרה של מערכות מסוג INVERTER הן ה"מוח" של המערכת . מערכת הבקרה מתאמת בין הרכיבים השונים, תנאי מזג האויר ודרישות המשתמש במערכת .מערכת הבקרה היא האחראית לשילוב הטוב של חיסכון בחשמל ונוחות.

רב מאייד 4 יחידות פנים על יחידה חיצונית אחת.

טכנולוגיית ה-VRF

מערכת VRF הינה מערכת מיזוג אוויר הפועלת על עיקרון שינוי נפח זרימת הקירור במערכת.
(VRF=Variant Refrigerant Flow) הינו תרגום נוסף לשינוי נפח קרור.

שינוי זה מתאפשר בעזרת מדחס מיוחד (Inverter) המשנה את תפוקתו באופן רציף בהתאם לדרישת המאיידים בעזרת שינויי תדר מנוע.
זהו העיקרון: מדחס מיוחד המשנה את מהירותו באופן רציף בהתאם לדרישת המאיידים.
המערכת הינה מודולארית, ומאפשרת להשתמש בו זמנית במספר רב של יחידות איוד, המחוברות ליחידת עיבוי אחת.

נוחות

בניגוד למזגנים רגילים, מערכות VRF שומרות על טמפרטורה קבועה, ללא סטיות, ויוצרות נוחות תרמית מקסימאלית בכל פינה בחלל הממוזג.
במילים אחרות – תשכחו מטמפרטורה עולה ויורדת ומשינויים תכופים. כל הזמן, בכל החדר – אותה טמפרטורה.

שקט

הפעולה השקטה של יחידות הפנים ושל יחידות החוץ, הינה אחד היתרונות הבולטים של שיטת VRF. רחש יחידות הפנים מסתכם בכ- 28 דציבלים,
רמה הנמוכה מרחש הנוצר ע"י מאוורר של המחשב האישי. מגוון פיקודי קיר, שלטים ובקרים מרכזיים מאפשרים שליטה פשוטה ונוחה על כל היחידות
הפנימיות מתוך החלל הממוזג עצמו וגם שליטה מרחוק. המערכת הזו יכולה להשתלב בכל מערכת בקרה, כולל מערכות "הבית החכם" המתקדמות ביותר.

גמישות

אחד היתרונות הבולטים של מזגני ה- VRF הינו הגמישות:

גמישות בהתקנה:
הגיוון בסוגי יחידות האיוד מאפשר התאמה מושלמת למגבלות המיקום ותכנון האדריכלי בחללים הפנימיים.  הממדים החיצוניים הקטנים של  יחידות העיבוי מאפשרים להתקין אותן במקומות נוחים או בשטח ההיקפי של הגג – מה שמאפשר לפנות את הגג למטרות חשובות יותר. כמו כן  אורך צנרת הגז של עד 150 מטר, והפרשי הגובה של עד 50 מטר בין המעבה לבין יחידת הפנים הקיצונית מאפשרים מציאת מיקום נוח עבור יחידות העיבוי, בכל תנאי,
בבתים פרטיים כמו בבנייני משרדים וכיו"ב.

מגוון יחידות:
12 סוגים שונים של יחידות פנים מאפשרות יצירת 72 דגמים המבטיחים
שילוב לכל ארכיטקטורה ולכל גודל חלל.

גמישות בטמפרטורה החיצונית:
רק את מזגני VRF ניתן להתקין גם באזורים עם תנאי מזג האוויר קשים.
מזגני VRF מיועדים לתפקד באופן תקין בקירור בתנאי חוץ של עד  °C 45, ויכולים לחמם ללא סכנת קפיאה בטמפרטורות חוץ נמוכות של עד  °C 20-.

גמישות בהוספת והורדת יחידות:
גמישות מערכות  VRFמתבטאת גם ביכולת המערכת לגדול ולהתפתח יחד עם התקדמות הפרויקט, וזאת ע"י הוספת מודולים נוספים, ללא הגבלה, וללא שינויים במערכות שכבר הותקנו.

גמישות מיוחדת
VRF יכול לחמם חלל אחד ולקרר אחר בו זמנית: יכולת בולטת נוספת של מערכות VRF היא לקרר ולחמם בו זמנית מכלולים פנימיים שונים, הקשורים לאותו מעגל גז, תוך השגת יעילות אנרגטית מדהימה (cop£6.5).
מערכת מסוג זה נקראת Heat Recovery והיא מתאימה במיוחד לבניינים, בהם פרופיל השימוש דורש קירור וחימום בו זמניים, כדוגמת חדרי מחשב, מלונות וכו'.

חיסכון

בזכות מדחס ה- INVERTER, המערכת מספקת את התפוקה המדויקת בהתאם לדרישה המסופקת באופן רציף למדחס. כתוצאה מכך, גם האנרגיה נצרכת בהתאם לדרישה, מה שמאפשר להקטין את צריכת החשמל הכוללת עד כ- 50%, בהשוואה למערכות מיזוג אוויר הקונבנציונאליות. כמו כן, מערכת הבקרה מונעת התנעה של מספר מדחסים בו זמנית, מה שמקטין את זרם ההתנעה הכולל של המערכת.

התקנה ואחזקה

התקנת מערכות VRF אינה שונה בהרבה מהתקנת מזגנים אחרים. כל יחידות הפנים מחוברות למעבה ע"י צנרת גז ומפצלים מיוחדים, המסופקים ע"י היצרן. אחזקת המערכת הינה קלה ונוחה. המדחסים הם מדחסי Scroll ולכן אין צורך בשרות למדחסים, וכל מדחס מהווה חלק קטן יחסית ממערכת כולה,ובמקרה הצורך ניתן להחלפה נוחה ומהירה.

החזר ההשקעה

VRF מערכת לכאורה יקרה ממערכות רגילות, אך זאת למראית עין בלבד. עלויות ההקמה הגבוהות יחסית מוחזרות תוך מספר שנים בודדות בעלויות הנמוכות של האחזקה השוטפת וצריכת החשמל המופחתת בהשוואה למזגנים הרגילים.עם הזמן, בהמשך למעבר של כל מערכות מיזוג האוויר לגזים ה"ירוקים", פערי המחירים בין מערכות VRF לבין מזגנים הקונבנציונאליים צפויים להצטמצם באופן משמעותי.

לתיאום פגישה והזמנות: 03-9568123

ניהול טכני ומכירות:

אברגיל שמעון:   054-2542544

 

  סוג עבודה
  הנחת צנרת גזתיקון / פגיעהתוספת נקודה / שינוידליפת גז / בדיקההתקנת ברזים / כירייםהצעת מחיר / תכנוןהתקנת מיכלים / שעון לדירה חדשה

  מטרת הנחת צנרת
  מטבחחימוםגרילקמיןהורדת קוויםהארכת קוויםהזנת גז ורטיקאליתצנרת שטח

  פריטי גז ומכשירים
  ברז מטבחברז גרילברז קמיןסעפתמחמם מיםוסתיםמתקן מיכליםשעון גז

   

  Call Now Button
  שינוי גודל גופנים
  ניגודיות