טכנו תשתיות מייעצת ללקוח משלב תכנון מערכות גז והנחת התשתיות ועד שלב התקנת המוצרים. טכנו תשתיות חושפת בפני הלקוח עולם שלם של מוצרי מערכות גז. במסגרת עבודתה בתחום הגז מבצעת החברה התאמה לתשתית בשטח בהתאם לקוטר צינורות הגז ולמכשיר המיועד להתקנה, וכמובן עבודה על פי תקנים מורשים, שימוש במוצרים איכותיים תוך שימוש בעיצובים חדשניים.

משרותי החברה ומוצריה:

מחממי מים – בתחום זה טכנו תשתיות עובדת בשיתוף עם חברת אמישראגז ומספקת מחממי מים תוצרת גרמניה וסין. לאחר התקנת המחמם, מיד עם פתיחת הברז זורמים מים חמים ללא הגבלה, ללא בזבוז של חשמל בחימום הדוד החשמלי. איכות ללא פשרות.

גרילים – מוצרים איכותיים, מכל הסוגים, עשויים מיציקה מלאה בעיצובים הכי מתקדמים כולל את כל האביזרים הנלווים כגון ווסתים צינורות גומי תקניים והדרכה.

בתחום הקמינים חברת טכנו תשתיות מתכננת ברמה אדריכלית ומבצעת התקנות של מגוון רחב של קמינים במגוון עיצובים. בנוסף קיים אולם תצוגה מרהיב לבחירת הקמין. בכל שלבי ההתקנה צוותי טכנו תשתיות מלווים את הלקוח לכל משך ההתקנה והפעלת הקמין.טכנו תשתיות הינה משווקת מורשה של קמינים מבית nestor-martin תוצרת הולנד, ומבית אורטל פתרונות חימום המשווקים קמינים מהולנד בלגיה וצרפת.

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות