בונים בית? משפצים?

יועצי חברת "טכנו תשתיות בע"מ" יעזרו לכם לבצע תכנון חכם ובטוח של מערכות הגז השונות בכפוף לחוק, למגבלות התקנים ושיקולי בטיחות. עם צוות מקצועי וליווי אישי של טכנאי הגז שלנו תוכלו להיות רגועים.

חברתנו עובדת עם המוצרים והחברות המובילות בתחום:

 • תשתית גז – במסגרת עבודתה בתחום הגז מבצעת החברה התאמה לתשתית בשטח בהתאם לקוטר צינורות הגז ולמכשיר המיועד להתקנה, וכמובן עבודה על פי תקנים מורשים, שימוש במוצרים איכותיים תוך שימוש בעיצובים חדשניים.(הוספת תמונות של תשתיות וצנרת גז)
 • מחממי מים – אנו עובדים עם מחממי המים המוכרים והטובים בעולם של חברת חימומית, יוניקרס הגרמני , וולקנו, דימראד, מחמם המים הדיגיטאלי של דור גז, Rinnai של סופרגז /פזגז (להוסיף תמונות של המחממים).
 • קמינים – אנו מתכננים ברמה אדריכלית מבצעים התקנה של מגוון רחב של קמינים במגוון עיצובים. בכל שלבי ההתקנה צוותי טכנו תשתיות מלווים את הלקוח עד לסיום ההתקנה והפעלת הקמין. חברתנו הינה משווקת מורשה של קמינים מבית אורטל המשווקים קמינים מהולנד, בלגיה וצרפת ומבית nestor – martin תוצרת הולנד. (להוסיף תמונות של הקמינים)
 • ברביקיו (גריל) – אנו מכינים את התשתית ומספקים את האבזרים הנלווים כגון ווסתים, צינורות גומי תקניים והדרכה.

חברתנו משווקת גרילים איכותיים מבית אמישראגז מכל הסוגים עשויים מיציקה מלאה בעיצובים מתקדמים.(הוספת תמונות)

 • חימום תת רצפתי – אנו מכינים את התשתית למערכת החימום התת רצפתי, למעשה מערכת החימום התת ריצפתי היא מעיין רדיאטור גדול המתפרס על שיטחו של כל הבית . בעזרת מערכת זו ניתן לחמם שטח גדול יותר במהירות גדולה יותר מאשר בשימוש ברדיאטור הקלאסי .

זהו ללא ספק הפיתרון האופטימאלי לכלל האוכלוסייה המודרנית הבונים בתים והמשפצים ואלו הרוצים לשפר את אופן מחייתם .  (הוספת תמונות)

 • בין מוצרינו הנוספים: טאבון, פטריית חימום ועמדות מיוחדות.

 

לפרטים נוספים לגבי תשתיות גז לוילות, צרו איתנו קשר:

  סוג עבודה
  הנחת צנרת גזתיקון / פגיעהתוספת נקודה / שינוידליפת גז / בדיקההתקנת ברזים / כירייםהצעת מחיר / תכנוןהתקנת מיכלים / שעון לדירה חדשה

  מטרת הנחת צנרת
  מטבחחימוםגרילקמיןהורדת קוויםהארכת קוויםהזנת גז ורטיקאליתצנרת שטח

  פריטי גז ומכשירים
  ברז מטבחברז גרילברז קמיןסעפתמחמם מיםוסתיםמתקן מיכליםשעון גז

  Call Now Button
  שינוי גודל גופנים
  ניגודיות